Slovak English   Magyar

 DODATOČNÁ VÝZVA NA PODÁVANIE PRIHLÁŠOK NA ERASMUS+ MOBILITY ZAMESTNANCOV V RÁMCI PROJEKTU Č.:
2020-1-SK01-KA103-078130

Lehota na podávanie online prihlášok:  16. november 2020.

Prihlášky sú dispozícii na uvedenej stránke: http://erasmus.ujs.sk/hu/bejelentkezes

Koordinátori:

Fakulta ekonómie a informatiky - Dr. habil. Ing. Renáta Machová, PhD., e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pedagogická fakulta – Dr. habil. PaedDr. Melinda Nagy, PhD., e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.)

Fakulta reformovanej teológie - Mgr. Attila Lévai, PhD., e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Rektorát UJS – Mgr. Adriana Kinczerová, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

Formulár prihlášky ako aj informácie o podmienkach účasti a postupe prípravy a realizácie mobility nájdete na webovej stránke:  

http://erasmus.ujs.sk/sk/mobilita-ucitela.html

http://erasmus.ujs.sk/sk/mobilita-pracovnika-vs-za-ucelom-skolenia.html

Viac informácií získate od univerzitnej koordinátorky programu Erasmus na UJS, kontakt: Mgr. Adriana Kinczerová, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., t. č. 035 3260 613.

Komisia Erasmus+ na UJS vyberie úspešných uchádzačov a zverejní zoznam na webovej stránke.